www.metalizace.cz

Moderní technologie tryskání

V dnešní době se pískování používá ve strojírenství. Nejčastěji k očištění stroje, odlitku či povrchu před lakováním. Setkat se můžeme se dvěma technikami, které využívají tryskací stroje k rozdílnému metání jemných částic. Jedním ze způsobů funguje na principu stlačeného vzduchu. Abrazivní částice jsou unášeny proudem stlačeného vzduchu. Jedná se o takzvané tlakovzdušné pískování. Druhý způsob je čistě mechanický. Částečky jsou metány do prostoru za pomocí mechanické síly.

Zárukou kvalitního povrchu kovových předmětů, strojů, přístrojů, nástrojů a různých výrobků je e-shop Wista dodávající veškeré technologie k úpravě povrchu tryskáním, lakováním nebo metalizací. Společnost Wista působí na českém trhu již více než dvacet let a již od svých počátků se zaměřila na oblast povrchových úprav.

Tryskání od společnosti Wista

Jedná se o obor, kterému se věnuje společnost Wista, dodávající na trh tryskací zařízení, stroje, příslušenství, ale také různé služby, jako jsou návrhy, zpracování dokumentace a odborné poradenství v oblasti tryskací techniky a tryskání samotného. Touto činností se firma zabývá již od svého vzniku v r. 1994 a o deset let později zahájila prodej tryskacího zařízení s metacími koly. Tryskací technika  zahrnuje celé systémy tryskání materiálu, ale i menší stroje včetně příslušenství. Součástí služeb společnosti Wista je i servis těchto strojů a zařízení.

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás